Sunday, 22 November 2015

Jak to vypadá u nás v posledních týdnech?

Pustili jsme se do nejednoho projektu. Rozjíždíme přednášky, FOOD incubátor, Yummi, spolupráce s úžasnými lidmi a vymýšlíme tolik akcí kolik jen můžeme.
Přiznáváme, je to občas vyčerpávající, ale ty úžasné odezvy od lidí (našich zákazníků, Vás) jsou přesně to palivo, díky kterému nás práce žene kupředu.

Úžasné dobroty nám začala dodávat šikovná slečna, která si říká B-cake, rozjíždí své kurzy, tudíž se máte na co těšit. Peče bezlepkově, pocitově, bez cukru a laktozy, a dělá to srdcem stejně tak jako my. Moc jsme si ji oblíbili a pokud chcete vědět o ní více, najdete ji zde: https://www.facebook.com/dortikyBcake/?fref=ts

V dalších týdnech v našich prostorech proběhne přednáška od Ajala chocolate, jejich příběh o tom jak se pustili do výroby těch nejlahodnějších čokolád, které známe.
Spolu s nimi máme tu čest zde uvítat i kluky od Rebealbean, kteří nás zasvětí do tajů kávy.
Jestli si je nechcete nechat ujít, sledujte událost, která proběhne 30.11. nezapomeňte se přihlásit, a přijďte. Srdečně jsou zváni všichni, kteří milují kvalitní čokoládu a kávu tak jako my. =) Vlastně úplně všichni, kteří se chtějí dozvědět něco zajímavého z gastro světa.

Jsme rádi, že Vám u nás chutná, budeme se snažit přispívat co nejvíce a předávat informace všeho druhu. Nebojte se napsat, rádi Vám na vše odpovíme.

Krásný týden,
                     FRIENDS No comments:

Post a Comment