Sunday, 3 January 2016

Vykročíme do 2016

Pořád si něco slibujeme. Každým rokem, když začínáme, si slibujeme, že budeme lepší, uděláme toho více. Dosáhneme lepších výsledků.

Letos jsem se rozhodla, že si nic neslíbím. Nebudu si stanovovat cíle, čísla, parametry.
Budu si přát, a  budu vděčná za každou krásnou chvilku.

Přeji si, abyste Vy, naši zákazníci byli spokojení. Abyste k nám chodili s radostí, aby vám chutnalo, abyste cítili, že je o vás postaráno. Abyste nám věřili, že pro vás vybíráme to nejlepší. Přeji si, abyste se stáli součástí našeho podniku.

Přeji si, abychom nikdy neusnuli na vavřínech. Abychom poznávali nové lidi, kteří nás inspirují. Abychom měli vždy chuť a nadšení jít dopředu. Něco málo zlepšit, vyladit, vymyslet.

Přeji si, abychom si více užívali práce. Abychom na sebe nebyli tak tvrdí. Abychom si našich chyb jen uvědomili a šli dál s tím, že děkujeme za další možnost v něčem se zlepšit.

Přeji si, abychom zachovali odvahu experimentovat a zkoušet nové věci. Aby nás neodradila žádná překážka. Abychom si zachovali otevřenou mysl. Aby byl každý den možností pro něco nového. Přeji si nekonečné rozhovory a flow nápadů.

Přeji si, abychom vás více poznali. Přeji si více zážitkové kuchyně, otevřené akce, otevřenou kuchyň, více grilování a vaření před vámi.

Přeji si bychom se rozvíjeli, učili. Abychom byli lepší a lepší.

Přeji si, abych měla více volného času, abych se mohla věnovat kamarádům. Kamarádům, co nám neustále pomáhají a myslí na nás. Kteří se staví na kafe, aby potěšili. Kteří zaklepou do kuchyně, aby pozdravili. Kteří nám připraví dekoraci, vymyslí design, obejmou, když už máte dost.

Děkuji, že se nám toto všechno v podstatě již podařilo splnit a jen si přeji, abychom do roku 2016 vykročili stejnou cestou. Děkuji vám za podporu, za vaše náměty, za vaše nadšení.

A děkuji za nejmilejší komentář:

"Mě vás prostě baví sledovat, jak se rozvíjíte a rostete!"

Snad bude v roce 2016 na co koukat ;)

No comments:

Post a Comment