Sunday, 11 June 2017

Něco končí, něco nového začíná...Milí Hosté,
po dlouhé úvaze jsme se rozhodli, že Bistro Friends po rekonstrukci neotevřeme. Rekonstrukce byla sice nutná kvůli zatékání, ale dala taky čas na přemýšlení, jak dál.
Důvody jsou dlouhodobé a taky vyvrcholili poslední měsíce. Většinou mi nedělá problém psát, ale dnes to nějak nejde… v takový moment cítí člověk prázdnotu, kterou nejde popsat.
Bistro od začátku čelilo mnoha výzvám. Ať už na úrovni financí a organizace, tak na osobní a zdravotní rovině. Delší vysvětlení asi nepotřebujete, prostě se sešlo všechno se vším, jak už to občas bývá…
Na druhé straně, není všem dnům konec. Pracujeme teď na tom, abychom Food Incubator posunuli tam, kam si zaslouží. Aby měl větší pozornost, více akcí, více podpory, je to teď absolutní priorita.
Ráda bych Vám napsala, co se mi vše honí hlavou, ale možná bych to zkrátila na to nejdůležitější:

Chci Vám poděkovat, že jste byli součástí mého Bistra Friends. Bylo to úžasné, nádherné, obrovská zkušenost a katalyzátor všeho, co se vlastně dnes už stalo skutečností. Já vím, mluvím pořád o té práci, ale nejvíce si na všem cením lidi, které jsem potkala, a stali se součástí mého života. Doufám, že se ještě potkáme.

Beáta Vörösová

1 comment:

  1. to je škoda Beatko :-( Bistro Friends bylo dlouhodobě nejlepší místo na oběd v Brně. Ale jak říkáš - něco končí a něco začíná a jistě máš před sebou ještě jiné úspěšné projekty, kde se budeme mcot dobře najíst! Držím palce :-) Jaro

    ReplyDelete